Komerční banka

Komerční banka je mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní finanční skupiny Société Générale. KB patří mezi významné bankovní instituce nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě.
Poskytuje širokou škálu služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. V oblasti korporátního bankovnictví je nejsilnější bankou na českém trhu.

Komerční banka zaměstnává přes 7000 zaměstnanců v rámci celé České republiky. Obsluhuje více než 1,6 milionu klientů prostřednictvím své sítě 240 poboček, přímého bankovnictví a vlastních prodejních sítí společností Skupiny KB. Do roku 2025 se chce stát lídrem nové éry bankovnictví. Letos se stala posedmé v řadě TOP Zaměstnavatelem v kategorii Bankovnictví & Investice.

Studentům a absolventům nabízí kromě možnosti stáží, brigád a zpracování bakalářských či diplomových prací také roční trainee program Trainee_program_veletrh_BusinessDay. A pokud se rozhodnou pokračovat s námi i nadále a stát se našimi zaměstnanci, mohou plynule navázat v dalším programu KB SPIRIT, který se věnuje firemní kultuře a je určen mladým talentovaným kolegům.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FAI, FAME, FMK, FHS

ONLINE PREZENTACE:

Pro přehrátí se přihlašte na https://www.office.com/

NABÍDKA STÁŽÍ:

V KC ve Zlíně aktuálně nabízíme pracovní uplatnění jak na hlavní pracovní poměr, tak formou dlouhodobé brigády. Navíc brigáda v Kontaktním centru vám může být uznána jako stáž či praxe.

Další pracovní příležitosti u nás:
Telefonní_bankéř_Zlín
brigada_KC
Specialista_KC_Zlin

KONTAKT:

Ivana Vargová, HR Generalist
+420 777 820 401
i_vargova@kb.cz

2.11. 2021 12:30 - 14:00
prezentace 12:30

Zpět na Seznam vystavovatelů