MESIT holding

Již od roku 1952 dáváme myšlenkám život. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.
MESIT (člen skupiny OMNIPOL) je kapitálově a technologicky provázaná skupina společností, které se zabývají vývojem a výrobou leteckých systémů, taktické komunikace a přístrojů pro průmyslovou techniku. Kromě výrobků z vlastní R&D poskytují kompletní strojírenské služby. Výrobky MESIT naleznete na palubách letounů téměř všech tuzemských výrobců, díky exportu finálních letounů však létají po celém světě. Komunikační vojenská zařízení plní náročné úkoly na obrněných platformách armád celého světa. Jako jedny z mála uspěly v dodávkách systému komunikace i pro ponorky. Výrobky dopravní techniky jezdí v městské hromadné i kamionové dopravě v Evropě i například ve Spojených státech amerických. Celá skupina OMNIPOL zaměstnává více než 1 400 odborníků, z toho přes 200 zaměstnanců se podílí na výzkumu a vývoji nových produktů.
Disponujeme pokročilými technologiemi, které se zaměřují především na pasivní systémy sledování vzdušných, pozemních a námořních cílů, vojenskou komunikaci a letecké přístroje. Máme zázemí pro vlastní přesnou strojírenskou výrobu včetně slévárenských a galvanických procesů. Zabýváme se souvisejícími softwarovými produkty, ale například i kybernetickou bezpečností, a to jak pro vojenský, tak i civilní sektor.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FT, FAI, FMK

WEB:

NABÍDKA STÁŽÍ:

Stáže jsou u nás možné, řeší se individuálně.

KONTAKT:

Hana Bartošková
Personalistka| MESIT holding, a.s.
Sokolovská 573 | Mařatice | 686 01 Uherské Hradiště| Česká republika
T +420 572 522 442 | M +420 702 243 528
hana.bartoskova@mesit.cz| www.mesit.cz

Mgr. Barbara Talandová
Odborná asistentka
572 522 833
barbara.talandova@dicom.cz
DICOM, s. r. o.
Sokolovská 573, Mařatice
686 01 Uherské Hradiště

2. 11. 2021 9:00 - 14:0

Zpět na Seznam vystavovatelů