ALPS Electric Czech

Je součástí skupiny ALPS ALPINE. Skupina ALPS zahrnuje 94 firem po celém světě s více jak 38 000 zaměstnanci. Mateřská ALPS ALPINE CO., LTD. sídlí v Tokyu, obrat 718 013 miliard JPY. V ČR ALPS Electric působí od roku 1995, nyní v Sebranicích, okres Blansko (ca. 40 km severně od Brna). Česká pobočka se zabývá: výrobou elektromechanických komponent pro automobilový průmysl (JAGUAR, LANDROVER, BMW, MINI, RENAULT), vývojem a implementací výrobních technologií – automatizace a robotika pro vlastní použití, systémovou integrací v oblasti Bluetooth a WiFi.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FAI

WEB:

NABÍDKA STÁŽÍ:

IAP – International Associates Programme - Dvouletý tréninkový program v naší mateřské společnosti v Japonsku – je nabízen zejména absolventům s relevantním vzděláním (Výrobní stroje, systémy a roboty, popř. Mechatronika):
SPECIALISTA AUTOMATIZACE, KONSTRUKTÉR STROJNÍ – PŘÍPRAVKY
Trainee program EDS - Program je určen studentům nejméně 2. ročníků VŠ. Program má charakter částečného flexibilního úvazku během studia, kdy se student podílí na řešení reálných úkolů a získává tak zkušenosti a praxi využitelnou pro další zaměstnání. Úspěšní absolventi tohoto programu pak mají možnost pokračovat v rámci programu IAP (viz. výše).

KONTAKT:

email: jobs@alps.cz
tel.: +420 516 490 111

2.11. 2021 9:00 - 14:00

Zpět na Seznam vystavovatelů