Fatra

Jsme tradiční ryze česká firma založená 1935 koncernem Baťa. V rámci naší strategie se chceme zlepšovat a zase o něco vyrůst. A to ve všech oblastech. Zkrátka, chceme být úspěšní. Tomu se snažíme uzpůsobit i naši firemní kulturu. Jsme schopni respektovat lidskou individualitu a situace řešit s ohledem na zájem celku. Firemní kultura je živý organismus, který může obohatit každý zaměstnanec.

Jsme významný zpracovatel plastů – více jak dvě třetiny naší produkce směřují na zahraniční trhy. Máme vlastní výzkumné a vývojové pracoviště a přes 100 ochranných známek. Za posledních 10 let jsme investovali více jak 1,5 mld. Kč do moderních technologií a nových výrobních zařízení a přes 100 mil. Kč do ochrany životního prostředí. Díky souhře moderních technologií, kvalitě zpracovávaných materiálů a v neposlední řadě zaměstnanců, kteří svůj potenciál proměňují v hmatatelné výsledky, jsme již několikrát obhájili osvědčení „Responsible Care“ a „Bezpečný podnik“. Samozřejmostí jsou zavedené systémy řízení kvality ČSN ISO 9001 a ekologie ČSN ISO 14001.

Ačkoliv si to často neuvědomujete, naše výrobky vstupují do každodenního života nás všech – když stavíme, nakupujeme, bydlíme, jdeme do školy, trávíme spolu volný čas atp. Naše produkty dodáváme do celé řady oborů, např. do stavebnictví, potravinářství, zdravotnictví, galanterie, elektroprůmyslu. Své výrobky prodáváme do více jak 50 zemí světa.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FT, FAME

ONLINE PREZENTACE:

Pro přehrátí se přihlašte na https://www.office.com/

WEB:

NABÍDKA STÁŽÍ:

Nabídka stáží:
Oddělení: Technická příprava výroby - TPV, výzkum a vývoj, kvalita

TRAINEE PROGRAM – Pozice technolog a průmyslový inženýr.
V rámci kapacit podporují i studentské stáže, absolventské praxe popř. zpracování bakalářských či diplomových prací.

  Nabídka volných pozic:
 • DĚLNÍK PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBY
 • ŘIDIČ/ŘIDIČKA MOTOROVÉHO VOZÍKU
 • TECHNIK ELEKTROENERGETIKY
 • STROJNÍK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ
 • MISTR NÁSTROJÁRNY
 • STROJVEDOUCÍ
 • PROVOZNÍ ELEKTROMECHANIK
 • TECHNIK STUDIA IZOLACÍ
 • EXPORTNÍ PRODEJCE

KONTAKT:

Fatra, a.s.
třída Tomáše Bati 1541
763 61 Napajedla
Česká republika

Mgr. Adéla Mořická
email: adela.moricka@fatra.cz
tel.: 724405696

2.11. 2021 9:00 - 11:00, 12:00 - 14:00
prezetace 10:30

Zpět na Seznam vystavovatelů