Austin Detonator

Společnost AUSTIN DETONATOR (dále jen AUSTIN) je součástí korporace AUSTIN POWDER, Cleveland, Ohio, USA a zahájila svou činnost 1. ledna 1999 odkoupením výroby rozbušek bývalé Zbrojovky Vsetín. Je tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponuje významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.
Počátek jejich výroby se datuje do roku 1953, kdy byla na Vsetíně vyrobena první důlní rozbuška. Patří mezi významné exportéry a zaměstnavatele ve svém regionu. Bezmála 98% své produkce vyváží do desítek zemí světa a zaměstnává kolem tisícovky skvělých lidí.
AUSTIN je v současné době největším producentem důlních rozbušek v Evropě a řadí se k nejvýznamnějším světovým výrobcům v oboru.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FT, FAME, FAI

WEB:

NABÍDKA STÁŽÍ:

Již během studia umožňují studentům nahlédnout do podnikových procesů a poznat firemní kulturu v rámci vysokoškolských praxí.
S ohledem na kapacitní možnosti a rizikovost provozu je počet studentů na praxích a stážích limitován. Studentům vysokých škol nabízí spolupráci s jejich odborníky z jednotlivých oddělení na závěrečných pracích - bakalářských, diplomových či absolventských.

IT Administrátor
Produktový manažer

KONTAKT:

Austin Detonator s.r.o.
Jasenice 712
755 01 Vsetín
Česká republika

Tel.: +420 571 404 001
Email: austin@austin.cz


Vystavovatel nebude k dispozici online


Zpět na Seznam vystavovatelů