Graspo CZ

Společnost Graspo CZ (www.graspo.com) je významná evropská ofsetová tiskárna, jejíž historie sahá až do doby Baťova Zlína, kdy byly položeny základy současné tiskařské tradice. Pro milovníky historie a tradice a všeho je tedy toto místo naprosto magické.
Hlavní specializací tiskárny Graspo CZ je vysoce kvalitní barevný tisk knih, katalogů, časopisů, brožur, diářů, zápisníků a kalendářů a zajištění kompletních grafických, tiskových a knihařských služeb. Tiskárna Graspo CZ pravidelně investuje do nových technologií, strojového vybavení a do vzdělání zaměstnanců.
Právě moderní technologie, zkušenosti a odpovědný přístup všech zaměstnanců tvoří základní pilíř vysoké kvality poskytovaných služeb. Pro renomovaná česká a zahraniční nakladatelství a významné obchodní společnosti vyrobí tiskárna Graspo CZ více než 20 miliónů publikací ročně a z toho až 75 % produkce směřuje do zahraničí.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FMK, FT, FAME, FHS

WEB:

NABÍDKA STÁŽÍ:

V blízké době budeme do našeho týmu hledat novou kreativní duši – grafika/ilustrátora, který dobře ovládá ilustrátorské programy. Je potřeba abys byl/a kreativní s chutí se učit něčemu novému a (to je naše malá podmínka – musíš rád knihy!) Budeš totiž každý den nacucaný polygrafickým odvětvím, tak by byla škoda, kdybs k tomu neměl/a žádný vztah. Na email marketing@graspo.com zasílej svoje portfólio a my se rádi ozveme zpět. Nezapomeň sledovat odkaz https://www.graspo.com/kariera/, kde se vrzy objeví oficální „call“ pro tuto pozici ☺

KONTAKT:

Petra Habásková
petra.habaskova@graspo.com

2.11. 2021 9:00 - 12:00

Zpět na Seznam vystavovatelů