Graspo

Společnost Graspo CZ (www.graspo.com) je významná evropská ofsetová tiskárna, jejíž historie sahá až do doby Baťova Zlína, kdy byly položeny základy současné tiskařské tradice. Pro milovníky historie a tradice a všeho je tedy toto místo naprosto magické (https://www.graspo.com/historie-spolecnosti/). Již od prvopočátku byla zlínská tiskárna koncipována jako moderní provozovna se zaměřením na tisk náročné barevné produkce. Baťovská tradice - obal prodává, podložena nejlepšími grafiky a výtvarníky, dala vzniknout náročné reprodukci, litografii, chemigrafii včetně tisku. Tato tradice je současným GRASPEM stále rozvíjena. Modernizace dokončující výroby a knihárny, obměna technologií, špičková předpříprava a grafika jsou moderními prvky firmy. Stále se rozvíjející metody řízení s ohledem na ekologii, lidské zdroje a plnění mezinárodních norem kvality dávají GRASPU příležitost tisknout a zpracovávat svou produkci prakticky pro celou Evropu. Hlavní specializací tiskárny Graspo CZ je vysoce kvalitní barevný tisk knih, katalogů, časopisů, brožur, diářů, zápisníků a kalendářů a zajištění kompletních grafických, tiskových a knihařských služeb. Tiskárna Graspo CZ pravidelně investuje do nových technologií, strojového vybavení a do vzdělání zaměstnanců.
Právě moderní technologie, zkušenosti a odpovědný přístup všech zaměstnanců tvoří základní pilíř vysoké kvality poskytovaných služeb. Pro renomovaná česká a zahraniční nakladatelství a významné obchodní společnosti vyrobí tiskárna Graspo CZ více než 20 miliónů publikací ročně a z toho až 75 % produkce směřuje do zahraničí.
Filozofií společnosti je individuální - osobní - přístup k zákazníkovi. Proto na stránkách nenajdete on-line kalkulační systém pro sestavení ceny. Cílem je tak nabídnout každému zákazníkovi optimální řešení vzhledem k rozpočtu, který má k dispozici.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FMK, FHS, FaME

NABÍDKA STÁŽÍ:

Letáčky s volnými pozicemi najdete v sekci "materiály". Absolventi FHS (konkrétně Německý jazyk pro manažerskou praxi) by nabídku mohli považovat za zajímavou, jelikož naplno využijí německý jazyk i obchodní dovednosti. Graspo dále rádo uvítá ve svých řadách markeťáka. Ozvěte se na níže uvedený kontakt.

KONTAKT:

Petra Habásková
Specialista marketingu – junior
petra.habaskova@graspo.com
+420 702 042 945, +420 577 606 268

PREZENTACE:

NE


Zpět na Seznam vystavovatelů