Alzheimercentrum

Tradiční hodnoty a moderní terapeutické postupy – takové heslo nejlépe charakterizuje Alzheimercentrum.
Společnost byla založena v roce 1996 jako první specializované zařízení v České republice k poskytování kvalitní kvalifikované péče osobám s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demencí. V současné době poskytujeme odbornou péči ve 13 centrech napříč celou Českou republikou.
Od svého založení Alzheimercentrum klade zásadní důraz na kvalitu poskytované péče a individuální přístup. Považujeme za samozřejmost, že každý klient je osobnost a má jiné zvyky i zájmy. Samozřejmostí je tedy nastavení individuálního plánu péče, který plně zohledňuje jeho aktuální zdravotní stav i potřeby.
Řídíme se moderními terapeutickými postupy, vycházejícími z nejnovějších vědeckých poznatků, ale i zkušenostmi z více než 20leté praxe. Náš odborný personál v péči a přístupu ke klientům používá prvky bazální stimulace, validace a širokou škálu aktivizačních programů.
Naše práce byla v řadě center oceněna prestižním certifikátem kvality Vážka, udělovaném Českou alzheimerovskou společností. Jsme také členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FHS

NABÍDKA STÁŽÍ:

Odborné stáže/praxe
Jednodenní stáže/Exkurze
Brigáda – pozice pečovatel/ka nebo praktická/všeobecná sestra

KONTAKT:

doc. Ing. Pavla Staňková, Ph.D.
Email: reditelka.zlin@alzheimercentrum.cz
Telefon: 773 377 070
Facebook: Alzheimercentrum Zlín
Instagram: @alzheimercentrum

2.11. 2021 9:00 - 12:00

Zpět na Seznam vystavovatelů