ExxonMobil

ExxonMobil je největší veřejně obchodovatelnou energetickou společností na světě. Jsme známí svou integritou, technologickým vedením a špičkovou pracovní silou. ExxonMobil byl v Praze založen v roce 2004 a rozrostl se na vyspělou organizaci s 1200 zaměstnanci podporující 158 zemí ve 23 různých jazycích. Z Prahy podporujeme regiony Evropy, Afriky a Středního východu i Ameriky v odděleních, jako jsou závazky účtů, zákaznický servis, nákup, dodavatelský řetězec, správa úvěrů a hotovosti. Absolventům vysokých škol, kteří právě zahájili svou kariéru nebo mají omezené pracovní zkušenosti, nabízíme širokou škálu pozic. Náš silný program nástupu a výcviku zajišťuje rychlý start pro každého. Každý rok také vítá řadu studentů, kteří získají první pracovní zkušenosti v programu stáží. Během 3–9 měsíců se stážisté dozví více nejen o ExxonMobilu, ale i podnikání řízeném z Prahy a budou mít příležitost pracovat na projektech i na operačních úkolech. ExxonMobile taky pořádá: Workshopy ve vaší třídě, Workshopy v naší kanceláři

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FaME, FHS

NABÍDKA STÁŽÍ:

Pokud chcete denně používat angličtinu a další evropské jazyky, jste silným týmovým hráčem s proaktivním a flexibilním smýšlením, ExxonMobil může být pro vás tou pravou společností. ExxonMobile momentálně nabízí širokou škálu volných pracovních míst, které sdílí na kariérním portálu společnosti.
Svým pracovníkům nabízí nadnárodním prostředí ( 70 národností pod jednou střechou), denní kontakt s mezinárodními zákazníky rozvíjející komunikační a jazykové dovednosti, příležitosti pro profesionální a osobní rozvoj prostřednictvím školení a rotace zaměstnání, balíček silných výhod včetně kavárny, interních jazykových kurzů nebo masáží, flexibilitu práce z domova a pracovní doby, obchodní cesty za účelem setkání se se zákazníky tváří v tvář a širokou škálu zaměstnaneckých sítí a programů (Women’s Interest Network, PRIDE, Toastmasters, Coaching & Mentoring,…).

KONTAKT:

E-mail: recruitmentCZ@exxonmobil.com
FB: ExxonMobil Prague
Lokace: Vinohradska 151/2828, 130 00 Praha

PREZENTACE:

NE


Zpět na Seznam vystavovatelů