Orkla(Hamé)

Společnost Hamé je přední českou potravinářskou firmou zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin. Tradice společnosti sahá k 20. letům minulého století a díky stabilnímu růstu se po roce 1989 dokázala vypracovat z malé konzervárenské dílny ve firmu středoevropského významu. Od roku 2016 je Hamé součástí norské skupiny Orkla.
Značka Hamé s námi zůstává, ale vše ostatní měníme k lepšímu. V posledním roce jsme prošli velkou změnou a spojili jsme dvě silné společnosti v jednu, která bude ještě silnější, stabilnější a nabízející zaměstnancům stále lepší jistoty. Kromě nového názvu máme nové

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FT

ONLINE PREZENTACE:

NABÍDKA STÁŽÍ:

Aktuálně společnost Orkla hledá Vedoucího projektů, který by měl na starost vedení investičních projektů od zadání až po realizaci, zpracování nabídek a poptávek pro schválené investice, vyhodnocení výběrových řízení pro schválené investice, přejímky nových zařízení a technologií u dodavatelů, přípravu smluv a objednávek pro investiční projekty, zajištění připravenosti nových strojů pro provoz, zajištění školení pracovníků na nových zařízení a přípravu plánu zprovoznění nových zařízení. Dále firma shání spolehlivou osobu na pozici mistra, který by měl zodpovědnost za vedení svěřeného pracoviště, tvořil by účetní doklady a kontroloval by proces výroby a dodržování předpisů (HACCP, IFS, EHS,…).

KONTAKT:

OBDRŽÁLKOVÁ IVONA
Mobil: +420 605 222 547
E-mail: Ivona.Obdrzalkova@orkla.cz

PREZENTACE:

11:30


Zpět na Seznam vystavovatelů