Partners

Společnost Partners je bezpochyby největší nezávislá finančně poradenská společnost na trhu. V součtu již pomohla s financemi více než půl milionu klientů. Jejich snem je být symbolem kvality a stability, chtějí ukázat, že kvalitní finanční poradenství je skvělá služba s přidanou hodnotou. Od roku 2007 poskytují objektivní, individuální a komplexní poradenství. Podporují vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků co se finanční gramotnosti týče. V rámci Partners Marketu Zlín existuje možnost placené stáže. Její náplní je postupné zaučování studenta a uvedení do problematiky financí. Dozví se hromadu informací o úvěrech, investicích, pojistném trhu a bankovních produktech. Už během studia může kariérně růst a doplněnovat si znalosti i praktické dovednosti v rámci leadershipu, personalistiky a vedení lidí. Současně lze vyzkoušet i praxi jakožto Team manager. Po zaškolení a uvedení do světa financí bude náplní vaší práce tvorba vlastního týmu, seznámení a trénink leadershipu. Praxe lze skloubit se studiem. Je tak vhodná pro studenty s ambicemi vést lidi, zájmem o sebevzdělávání osobnostní a kariérový růst.
Společnost Partners si kromě nabitého programu v rámci Business Day 2020 připravila také soutěž „NEJ STÁŽISTA ZLÍNA!” Vítěz se může těšit na telefon IPHONE SE 2020.
Jak se zúčastnit? 1. Zašlete vaše CV na email petr.skula@partners.cz. 2. Úspěšně absolvujte přijímací pohovor na stáž 3. Projděte si měsíční stáží (připravte si minimálně 10 hodin týdně) 4. Po měsíci budou vyhodnoceni nejlepší stážisti a první získá nový telefon. Ostatní se mohou těšit na drobné ceny plus nabídku kariéry.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FaME

ONLINE PREZENTACE:

NABÍDKA STÁŽÍ:

Pro pobočku Partners marketu Zlín - J.A.Bati 5648 je vypsáno výběrové řízení na Bankovního specialistu. Náplní práce bude jednání s klienty, administrativa, vyřizování úvěrů, navrhování a realizace finančních plánů. Výhodou je praxe v jednání s lidmi nebo s prací v bance. Fixní nástupní plat je 20 000,- - 30 000,- plus bonusy.

KONTAKT:

SKULA PETR
E-mail: petr.skula@partners.cz
Tel.: +420 777 356 222

PREZENTACE:

12:00


Zpět na Seznam vystavovatelů