PwC Česká Republika

PwC Česká Republika usiluje o vytváření důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. Poskytuje kvalitní auditorské, daňové, právní a poradenské služby, jimiž podporuje klienty při dosahování jejich cílů. Společnost je součástí celosvětové sítě firem s více než 250 tisíci lidmi ve 158 zemích světa.

UPLATNĚNÍ PRO STUDENTY:

FaME

NABÍDKA STÁŽÍ:

Společnost aktuálně shání mnoho pracovníků na různé pozice. První absolventskou pozicí je ve finančním auditu v Praze, Brně a Ostravě, která se otevírá vždy s nástupem od září a listopadu. Další možností je pracovat jako konzultant v daňovém oddělení, kde se lze specializovat na přímé daně, nepřímé daně či zahraniční pracovní pobyty. Zkušení daňaři i absolventi mají dveře otevřené kdykoliv v průběhu roku. Následně do Prahy a Brna shání schopného právníka, který by nabízíme kompletní servis pod jednou střechou poskytující veškeré odborné poradenství, které klient potřebuje: právní a daňové poradenství, rady v oblasti fúzí a akvizic, forenzních a analytických služeb, přičemž jsou všechny tyto služby integrovány do jedné nabídky služeb. Je možnost ve společnosti pracovat i jako konzultant v poradenství, kde se lze specializovat na plánování a realizaci transakcí, podnikové finance a restrukturalizace či vyšetřování a forenzní služby. Pracovní pozice v oddělení Poradenství se otevírá pouze v Praze, a to kdykoliv v průběhu roku dle aktuálního požadavku na projektech.
Poslední volné pozice se nachází v srdci PwC,kterým jsou interní služby. Zajišťují hladký chod celé firmy a svojí expertízou pomáhají kolegům z dalších oddělení. Jde o práci od náboru, přes marketing a business development až po péči o samotné kanceláře.

KONTAKT:

BRADAVCOVÁ BARBORA
E-mail: barbora.bradacova@pwc.com

PREZENTACE:

12:30


Zpět na Seznam vystavovatelů