Soutěž o ceny

  Oslov firmu na veletrhu a vyhraj

Využijte skvělé příležitosti setkat se na UTB se zástupci více než sedmdesáti firem, oslovte je, zeptejte se na to, co Vás zajímá a prodejte sebe a své dovednosti.

Pro všechny aktivní studenty a absolventy UTB máme připravenou soutěž o hodnotné ceny.

Co můžete vyhrát?

1. Greiner Packaging Slušovice s.r.o. – Dárkový poukaz na nákup do Alzy v hodnotě 10 000,- kč.

2. Jacobs Douwe Egberts OPS CZ – kávovar Tassimo na kapsle.

3. TESCO SW a.s – Xiaomi MI Band 2 – fitness náramek – s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS.

4. TESCO SW a.s – EVOLVEO Sportlife XS2 – Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, do uší, Bluetooth, krytí IPx4, frekvenční rozsah 20Hz-20000Hz, citlivost 96dB/mW, impedance 15 Ohm, měnič 14mm, výdrž baterie až 5h.

5. Všeobecná zdravotní pojišťovna česká republika – Cyklistický batoh Arcore EXPLORER.

6. – 7. M. L. S. Holice – 2 x fleecová mikina.

8. Montix, a.s. – dárková taška s reklamními předměty.

9. Miele technika s.r.o – sportovní batoh Deuter.

10. Kayaku Safety Systems Europe a.s., dárková sada autokosmetiky.

11. Kayaku Safety Systems Europe a.s., pánská mikina s firemním logem.

12. HELLA AUTOTECHNIK NOVA s.r.o. – dárková taška s reklamními předměty.

13. HARTMANN – RICO a.s. – dárkový balíček produktů.

14. ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. – batoh značky Puma s brandem RedBull Racing.

15. EVEKTOR, spol. s.r.o. – kniha Auta velký obrazový průvodce.

16. Austin Detonator s.r.o. – dárková taška s reklamními předměty.

17. – 18. LAPP Czech republic s.r.o. – 2 x dárkový balíček.

19. – 35. JOB CENTRUM UTB – 15 mikin UTB + 2 bundy UTB.

36. Contipro a.s., Graspo CZ, Omnicom Media Group, s.r.o. – batůžek, dárkový poukaz na nákup do knihkupectví Luxor, zápisníky, láhev UTB.

37. – 40. Omnicom Media Group, s.r.o., Graspo CZ, JOB CENTRUM UTB – dárkový poukaz na nákup do knihkupectví Luxor, zápisníky, láhev UTB, dobíjecí kabel.

41. EDHOUSE s.r.o. – taška s reklamními předměty

 

Pravidla soutěže

Organizátor soutěže:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, veřejná vysoká škola zřízená zákonem č. 404/2000 Sb., o zřízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, IČ: 70883521, se sídlem nám. T. G. Masaryka 5555, 760 01 Zlín

Doba trvání soutěže:

Soutěžit o ceny můžete po dobu konání veletrhu, tj. 30. 10. 2019 od 9:00 do 15:00 hod.

Podmínky účasti soutěže:

  • Soutěže se může zúčastnit každý účastník (student/absolvent UTB) veletrhu Business day 2019.
  • Při vstupu na veletrh si vyzvedněte soutěžní kartičku, na kterou si dopíšete své jméno /příjmení a email adresu. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast v soutěži.
  • Výše uvedené osobní údaje budou zpracovávány pouze za účelem organizace soutěže a předání případné výhry, splnění zákonných povinností a případné vypořádání právních nároků. Organizátor soutěže zpracovává osobní údaje poskytnuté účastníky soutěže manuálně po dobu trvání soutěže a dále pak 14 dní po skončení soutěže (veletrhu). Poté budou veškeré údaje skartovány.
  • Účastník soutěže má právo požadovat po UTB informaci, jaké osobní údaje jsou zpracovávány, právo požadovat vysvětlení týkající se zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k osobním údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po organizátorovi výmaz osobních údajů, obrátit se na UTB (dpo@utb.cz) nebo na příslušný dozorový orgán v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů,
  • Na kartičku musíte nasbírat 5 samolepek. Čtyři samolepky od vystavovatelů, přičemž zastoupeny musí být obě barvy samolepek (na U13 budou vydávány žluté, na KC bílé). Samolepky dostanete od zástupců firem, pokud je aktivně oslovíte, popovídáte si s nimi o jejich firmě a možnostech uplatnění, např. co obnáší výběrové řízení, jaké požadavky jsou na uchazeče kladeny atd.
  • Pak už stačí navštívit některou se zajímavých přednášek na U13/131, kde obdržíte další nálepku (zelenou).
  • Každý návštěvník může vhodit do slosování pouze jednu vyplněnou kartičku, pokud vyplní a odevzdá větší počet kartiček, bude ze soutěže diskvalifikován!
  • Účastí v soutěži účastník soutěže souhlasí s těmito Pravidly soutěže.

Způsob určení výherce a předání cen

Jakmile budete mít na soutěžní kartičce 5 samolepek (všech barev), vhoďte ji do připraveného boxu na stáncích Job Centra. Soutěžní kartičky vhozené do boxu před prvním slosováním, budou znovu losovány po skončení veletrhu.

!Soutěžní kartičky můžete vhazovat nejpozději do 15:00 hod. v den konání veletrhu!

Vyhlášení soutěže proběhne na stánku během dne dvakrát. Poprvé v 12:00 hod. na podiu Kongresového centra a podruhé po skončení veletrhu v 15:15 hod. tamtéž.

 

Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím emailu, kde bude upřesněno, kdy a kde si ceny mohou převzít.

Pokud si výherce soutěže nevyzvedne cenu do 14 dnů od ukončení soutěže, propadá výhra ve prospěch organizátora. Organizátor splní svoji povinnost kontaktovat výherce, pokud ve lhůtě 14 dnů ode dne ukončení soutěže alespoň jedenkrát kontaktuje na jím uvedené emailové adrese.

Organizátor si vyhrazuje právo na změny v soutěži způsobené technickou závadou.

Organizátor si vyhrazuje právo tato pravidla bez jakéhokoli důvodu kdykoliv a jakkoliv pozměnit nebo soutěž zrušit.

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže účastníky, kteří poruší tato pravidla, a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže.