Prezentace zaměstnavatelů a přednášky/workshopy (131/U13)

HLedáte praxi či stáž? Přijďte si poslechnout prezentaci vystavovatelů „Nabídka stáží/praxí/trainee programů ve firmách“, v rámci které Vám vystavovatelé nejen představí firmu, ale poskytnou i informace o nabízených praxích/stážích.

Pokud už praxi máte, přijďte si poslechnout motivační přednášku/workshop Jirky Doležala – jednoho z autorů Vámi dobře známých diářů Doller a nebo navštivte přednášku našeho kariérního poradce Marka ProkopaNajdi vlastní cestu s Job Centrem o tom jakým způsobem si hledat práci nebo se připravit na přijímací pohovor.

Každý návštěvník obdrží nálepku na soutěžní kartičku/malý dárek a na závěr každé prezentace obdrží vylosovaní posluchači skleněnou univerzitní láhev nebo zápisník od spol. GRASPO CZ!

Přehled prezentací
1 9:10-9:25 MESIT holding

9:30-10:00 Jirka Doležal – Lifehacking
3 10:05-10:20 HELLA AUTOTECHNIK NOVA
4 10:25-10:40 Alzheimer centrum
5 10:45-11:00 Festo Production
6 11:05-11:20 Robert Bosch České Budějovice
7 11:25-11:55 Jirka Doležal – Lifehacking
8 12:00-12:15 Fatra
9 12:20-12:35 NXP Semiconductors
10 12:40-12:55 Krajská nemocnice T. Bati
11 13:00-13:30 Najdi vlastní cestu s Job Centrem
12 13:35-13:50 CONTIPRO

Lifehacking – motivační přednáška/workshop Jirky Doležala

Každý z nás je stále pod nějakým tlakem. Pořád po nás někdo něco chce. Vyšší výkon, více práce a pokud možno hned zítra. „To dáš, to zvládneš!“ je sice super, ale mě vždy zajímalo jak. A právě o tom bude tento workshop. Podíváme se, jak se nejen vydat na cestu za svou vizí, ale hlavně jak se na ní udržet. Vyzkoušíme si a naučíme se, jak zvýšit svou pozornost nejen pro práci. Zlepšíme si disciplínu a povíme si něco o mentálním wellness nutným pro efektivním fungování.

Jirka Doležal
Spoluzakladatel projektu DOLLER, diáře pro strategické plánování s více než 105 000 DOLLERy u fanoušků, doktorand oboru Finance na UTB ve Zlíně a zakladatel vzdělávací platformy Universy.
Během studií přispíval k rozvoji univerzity jako senátor akademického senátu, obdržel několik studentských i vědeckých ocenění a získal cenné zkušenosti nejen z pracovních stáží v ČR, ale i ve Velké Británii a Rakousku. A právě přemíra aktivit u něj odstartovala cestu za hledáním moderního výkonu.
Založil proto společnost Universy, která si klade za cíl vzdělávat a šířit moderní dovednosti v digitální době. V rámci systému Lifehackingu sdílí nejen jednotlivé techniky a jak je aplikovat, ale rovněž osobní zkušenosti v rámci vedení firmy.